Oczyszczanie Emocji

Patrząc z perspektywy kierownika projektu IT i mentalnego sposobu bycia, najpierw chciałem tylko sprawdzić, na czym polega oczyszczanie emocji… spróbujmy i zobaczmy… a potem pewnego dnia… nagle poczułem się lżejszy… lżejszy w duszy i wszystko wydawało się być łatwiejszym w moim życiu. Odkryłam dlaczego….kiedy tego dnia dostałam raport o emocjach oczyszczonych przez Karolinę! Byłam zszokowana precyzją zidentyfikowanych emocji, które zostały zablokowane. Wszystko miało sens….z mentalnej perspektywy, udało mi się jasno zdefiniować i dopasować wydarzenia, które spowodowały je w moim życiu….w każdym razie….po tym, jak nie są już ważne, ponieważ zostały wyczyszczone!!! Gorąco polecam, oczyszczanie emocji jest kluczem i może umożliwić Ci nowe życie. Dziękuję Karolinie… with Love.

Pawel Glod

IT Project Manager, Castelldefels Hiszpania

Co to jest

W pewnym momencie naszego życia może się wydarzyć zdarzenie, które jest tak silne emocjonalnie – świadomie, a czasem nawet nieświadomie – że emocja pozostaje w nas. Czasami może to być emocja, którą dziedziczymy po naszych rodzicach, dziadkach lub przodkach. Jesteśmy w jakiś sposób zablokowani i możemy nawet o tym nie wiedzieć.

Ta uwięziona emocja tworzy „mur wokół naszego serca”, który uniemożliwia nam bycie w pełni szczęśliwym, dostatnim, zdrowym i radosnym. Uniemożliwia nam realizację pełnego celu, którym jest obfitość i miłość.

Każda emocja jest wibracją czystej energii i ma swoją własną częstotliwość. Nasze ciało składa się z atomów, które są również energią, więc energia naszych emocji wpływa na nas, ponieważ nasze ciało również jest zbudowane z energii.

Pojedyncza uwięziona emocja może powodować zarówno problemy emocjonalne, jak i fizyczne (na przykład każdy przewlekły ból).

Po oczyszczeniu, które zrobiła nam Karolina, czyli mnie, mojemu synowi i synowej potwierdziła​ się opinia, że to działa. Oczywiście byliśmy bardzo sceptyczni, bo trudno sobie wyobrazić, żeby coś zadziałało na odległość, a​ jednak. Ja dobroczynne działanie z racji mojego wieku i chorób odczułam najmocniej -ogólnie czułam się silniejsza i zdrowsza, a młodzi stwierdzili, że czują się inaczej, to znaczy przybyło im energii i optymizmu.

Halina Sawicka, Poznan

Business Owner

Czego oczekiwać

Kiedy WSZYSTKIE te UWIĘZIONE emocje zostaną znalezione i UWOLNIONE, znikają z serca i jest się wolnym od ich ciężaru.

Można czuć się inaczej: lżejszy, szczęśliwiej, zdrowiej, radośniej. Każdy ból, który tam był, może zniknąć. Można się zachowywać inaczej lub może wydarzyć się jakiekolwiek inne wydarzenie, zależnie od tego, czego dusza potrzebuje w danej chwili, aby się wypełnić.

LOVE & ABUNDANCE

Wiedziałam, że Karolina ma oczyścić moje zablokowane emocje, ale nie wiedziałam kiedy. Pewnego dnia, kiedy prowadziłam samochód i czułem się tak lekko, jakby wszystko było dla mnie możliwe. Potem spojrzałem na telefon i zobaczyłam wiadomość od Karoliny, że właśnie to zrobiła!!! To było niesamowite. Poczułam się wolna i ulżyło mi. A najlepsze jest to, że nadal trwa! Osobiście uważam, że każdy powinien to zrobić. Przynajmniej to jest świetna rzecz na początek!

Monika Glod

Terapeutka, Castelldefels Hiszpania

Co mam ja do zaoferowania

Znajduję wszystkie uwiezione emocje, oczyszczam i uwalniam je z emocjonalnego ciała ludzi i zwierząt (tak, zwierzęta też mają emocje), które wolno mi znaleźć.

Wymieniam wszystkie uwięzione emocje, które znajduję i na które organy mogły one wpłynąć.

Podaję również, w jakim wieku zostały uwięzione te emocje. Niektóre z nich mogą brzmieć znajomo.

Nie ma potrzeby być tu ze mną. Wszystko odbywa się na odległość.

Nie wiedzialam skad Karolina to wiedziala, nie wiedzialam jak to zrobila.Wiem natomiast ze bylo to niesamowite a ja caly czas jestem pod ogromnym wrazeniem. Trafila w punkt i nadeszly zmiany.

Agnieszka Kotlonek

Business Owner, Warszawa

Co mam ja do zaoferowania

Co otrzymasz:

– Lista wszystkich uwięzionych emocji i narządów, na które mogły one wpłynąć.

– Wiek, w którym te emocje zostały uwięzione.

– Lepsze samopoczucie i wiele wiecej…

Nie ma potrzeby, żeby być tu ze mną.

Wszystko odbywa się na odległość.

Koszt: 40 euro

Karolina przeprowadziła energiczne oczyszczenie przestraszonego psa, który większość życia spędził w schronisku dla zwierząt, w którym obecnie pracuję. Nie miałam wtedy żadnej wiedzy na temat tego rodzaju oczyszczania i muszę przyznać, że byłam dość sceptycznie nastawiona do tzw. „wymiaru energetycznego”, ale zaskakująco po oczyszczeniu pies zaczął być szczęśliwszy, z rodzaj uśmiechu na jej twarzy. Uśmiechała się oczami!! Stopniowo obserwowałem też zmianę jej zachowania, zaczęła bardziej ufać ludziom i podchodzić do nas z większą pewnością siebie. Ujawniła swoje prawdziwe ja, radosną i słodką duszę gotową na nowe przygody! Dzięki Karolinie zrobiłaś cud!!!

Francesca , 36

Animal Caretaker, Sitges, Hiszpania

Na co czekasz?

Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat Oczyszczania Emocji lub jak mogę pomóc Ci odnaleźć Twoje szczęście +34 616.357.321

Twoje CZARY MARY chyba pomogły bo dzisiaj mówi że lepiej się czuje. Wczoraj było bardzo źle: musiałem go karmić ubierać golić itp.” (Mój tata o swoim koledze (72 lata) ktory mial zawal serca)

Jozef Kiwerski

Poznan

Efekt Terapii Oczyszczania Emocjonalnego, którą dała nam Karolina Kiwerska, był niesamowity, pomagając mojemu choremu psu w terapii, nie tylko go ulżyło, ale wchłonął Emocje z całej naszej Rodziny, a odblokowując je przed nim, to posprzątał rzeczy wszystkich, nawet aby zweryfikować nasz nieufny umysł, osiągnął wiek, w którym niektórzy członkowie Rodziny Emocje zostali zablokowani!!! Całkowicie polecam!!!
To wielka ulga, nie robiąc nic poza wyrażeniem zgody na terapię!!! Doskonały!!!

Silvina Pereira

Massage Therapist and Channeller, Castelldefels Hiszpania

Czy jesteś gotowy, aby posprzątać swoją świątynię?

Twoje ciało jest twoją świątynią. Zacznij usuwać swoje uwięzione emocje, a zauważysz zmiany… Ruszajmy ♥ To jest Twoje życie. Na co czekasz… ? Pokażę ci jak.

Dziękuję kochana Karolino, tego samego dnia czułam się cudownie lekka i spokojna. Całkowicie zrelaksowana i wolna od negatywności. Twoje wskazówki i ćwiczenia włączam w moje codzienne życie i bardzo mi pomagają.

Sabine Walter

Grafik Designer, Augsburg, Niemcy

Ta praca energetyczna była dla mnie bardzo dobra. Czułam się lekka i jakoś uwolniona od niektórych rzeczy… Czujesz, jak otwiera czakrę serca i możesz łatwiej oddychać..

Isabella Fischer

Yoga & Ayurveda Instructor, Augsburg, Niemcy

” życie jest podrożą prowadząca do domu “

ARE YOU READY to discover YOUR HAPPINESS?

KKonscious

MagiKK

Healer - Empowerment Retreats